Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Профспілкове та інше навчання:
Методичні розробки
Навчання профспілкових лідерів і активу
Школи профспілкового активу
Семінари для сторін соціального діалогу в містах і районах області
Навчання з гендерних питань
Профспілкові уроки
Навчання з охорони праці
Навчання бухгалтерів та фінансових працівників
Наші викладачі

Стартує реєстрація для участі в III Чернігівському літньому таборі «Молодість. Активність. Профспілка» (#МАП2019)

Захід відбудеться 11-14 липня 2019 року в м. Чернігові та смт. Седнів Чернігівської області. Літній табір — це унікальний мікс профспілкового навчання, обміну ідеями та практиками, нових знайомств та активного відпочинку!

Форма для реєстрації обов'язкова до заповнення: https://forms.gle/z94osUikUtrMcPkr7 Пріоритет у відборі надається молодим профспілковим лідерам з Чернігівської, Донецької та Луганської областей.

Кінцева дата подачі заявок — 28.06.2019 р. Про результат відбору буде повідомлено електронною поштою максимально оперативно.

Початок заходу в Чернігові - 11 липня о 14:00. Для учасників з інших регіонів організовується трансфер з м. Києва (відправлення автобусу - о 10:30 з Південного вокзалу). Завершення заходу — 14 липня о 15:00. Відповідно до цього необхідно спланувати свою логістику та придбати квитки на транспорт. Остаточна програма заходу буде надіслана запрошеним пізніше.

Учасники будуть проживати в кімнатах готельного типу зі зручностями. Більше про місце проведення заходу можна почитати на сторінці Конного двору "Седневский" в мережі: https://www.facebook.com/sednevsky/ .

МАП-2019 організовується за участі Молодіжної ради Федерації професійних спілок України, Молодіжної ради Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, Навчально-методичного центру профспілок, за підтримки Центру Солідарності в Україні та ГО "Трудові Ініціативи".

Організатори покривають 100% витрат на проживання, харчування, навчання на час проведення Літнього табору, а також трансфери Чернігів-Седнів-Чернігів та Київ-Чернігів-Київ. Оплата вартості дороги до Києва і в зворотньому напрямку — за рахунок учасників, чи організацій, які вони представляють.

Додаткова інформація: v_kopysh@ukr.net , office@nmc.cn.ua +380636477817.Відкрилася реєстрація учасників міні-проекту “Молодь Чернігівщини обирає медіаграмотне майбутнє”

Протягом червня-серпня Молодіжна рада Федерації профспілкових організацій Чернігівської області планує реалізацію міні-проекту “Молодь Чернігівщини обирає медіаграмотне майбутнє”, який отримав підтримку в рамках конкурсу «Медіаграмотність для молодих виборців» від Академії української преси. 

В рамках проекту планується провести три тренінги для представників профспілкових та інших громадських організацій, фахівців органів державної влади, місцевих активістів, студентів:

Дводенні тренінги з медіаграмотності будуть направлені на розвиток навичок критичного мислення та аналізу медіаповідомлень, вивчення практичних інструментів факт-чекінгу (перевірки достовірності фактів) в умовах агресивного інформаційного середовища, в т.ч. протягом передвиборчих кампаній. Докладна програма заходів буде надана учасникам пізніше. 

Заповнення реєстраційної онлайн-форми обов’язкове: https://forms.gle/BxfqUtYBmy6M4kLt8 Учасники визначаються шляхом конкурсного відбору.

Організатори покривають 100% витрат на проживання, харчування та навчання протягом проведення тренінгів. Оплата вартості дороги до місця проведення заходу і в зворотньому напрямку та інші можливі витрати — за рахунок учасників, чи організацій, які вони представляють. 

Дана ініціатива виконується за підтримки проекту «Медійна програма в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.