Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


14 Березня 2018 — Навчання фахівців правової служби освітянської профспілки в Харкові відбувається за участю викладача Центру

Протягом чотирьох днів березня у м. Харків проходив семінар-навчання фахівців правової служби Профспілки працівників освіти і науки України. В заході брав участь заступник Голови Профспілки Сергій Романюк. «новина розгорнуто...»


07 Березня 2018 — Вітаємо усіх жінок - друзів та партнерів Навчально-методичного центру профспілок!

Щиро здоровлю вас зі святом весни, любові та краси – Міжнародним днем прав жінок і миру! Бажаю, щоб кожен день був сповнений сонячним світлом і теплом, радісними і приємними зустрічами та сподіваннями. Хай довкола Вас розквітають чарівні квіти й звучить захоплююча музика душі. «новина розгорнуто...»


02 Березня 2018 — На навчання з питань охорони праці - до профспілкового Центру

1 березня в НМЦ профспілок закінчилося чергове навчання та відбулася перевірка знань з питань охорони праці для керівників та відповідальних посадових осіб підприємств, установ, організацій Чернігівської області. Зазначені курси проводяться в Центрі вже більше 15 років. До навчання залучаються найкращі профільні викладачі, які працюють у відповідності до Типового тематичного плану та програми навчання. «новина розгорнуто...»


01 Березня 2018 — Навчений бухгалтер - порядок в профспілкових фінансах

1 березня в НМЦ профспілок відбувся семінар для бухгалтерів структурних ланок Чернігівської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг України. Разом з викладачем та юристом Центру Володимиром Ковальчуком учасники розглянули найсвіжіші нормативні акти, які впливають на фінансовий аспект діяльності профспілок. «новина розгорнуто...»


26 Лютого 2018 — Проблема дотримання прав жінок залишається актуальною в Україні

Днями в Навчально-методичному центрі профспілок відбулася дискусійна платформа «Права жінок: український політико-правовий контент», яка була проведена в рамках відзначення Дня боротьби за права жінок та міжнародний мир – 8 березня. «новина розгорнуто...»


Попередня сторінка