Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


17 Лютого 2018 — Профспілковий урок для курсантів Академії

14 лютого в Чернігівському Навчально-методичному центрі профспілок відбулося незвичне і цікаве дійство. В одній з аудиторій Центру зібралося близько 50 молодих дівчат і хлопців у військових одностроях. Усі вони — курсанти, або студенти Академії Державної пенітенціарної служби, яка знаходиться в м. Чернігові. «новина розгорнуто...»


16 Лютого 2018 — Актуалізуємо знання профспілкових бухгалтерів на початку року

13-14 лютого в Чернігівському НМЦ профспілок відбувся семінар для бухгалтерів Об'єднаної профспілкової організації ПАТ “Укрпошта”. Майже 20 спеціалістів з усіх куточків країни зібралися на навчання. До речі, це був перший захід в Чернігові даної галузевої профспілки на всеукраїнському рівні. «новина розгорнуто...»


15 Лютого 2018 — Центр продовжує якісне навчання з питань охорони праці представників суб'єктів господарювання та профспілок

Нещодавно на базі Центру освіти дорослих "Перспектива" НМЦ профспілок закінчилася чергова перевірка знань в рамках курсів з питань охорони праці для керівників та відповідальних посадових осіб підприємств, установ, організацій. Як і завжди, курси проводились із залученням найкращих профільних викладачів у відповідності до Типового тематичного плану та програми навчання. «новина розгорнуто...»


14 Лютого 2018 — Шановні профспілкові лідери, друзі, колеги!

Чернігівський Навчально-методичний центр профспілок, відзначивши нещодавно своє 30-річчя продовжує розвиватися, змінюватися та впроваджувати нові підходи в системі профспілкової освіти! Запрошуємо на навчання голів первинних профспілкових організацій, міських, районних і обласних організацій профспілок, членів виборних профспілкових органів, молодіжних рад, а також бухгалтерів профспілкових організацій. «новина розгорнуто...»


08 Лютого 2018 — Відеоролик про роботу НМЦ профспілок: сучасність та перспективи

Презентуємо до вашої уваги відеоролик, який було створено до 30-річчя Чернігівського Навчально-методичного центру профспілок! 9 хвилин про досягнення та можливості одного з найкращих освітніх закладів Федерації Профспілок України! «новина розгорнуто...»


Попередня сторінка