Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


30 Серпня 2015 — В приміщенні Центру відбувся семінар для волонтерських організацій

В середині серпня громадська організація "ЦПМ "Апельсин" за підтримки «ІСАР-Єднання» організувала та провела семінар з фандрейзингу та фінансової життєздатності для 20 представників від 5 запалених Майданом громадських та волонтерських організацій м. Чернігова. ГО "ЦПМ "Апельсин" є багаторічним партнером НМЦ профспілок в питанні організації навчальних заходів. «новина розгорнуто...»


28 Серпня 2015 — Профспілкове голосування: розмір мінімальної зарплати на 2016 рік

На офіційному сайті Федерації профспілок України з 10 серпня до 7 вересня 2015 року проводиться голосування з метою визначення думки спілчан щодо розміру мінімальної заробітної плати на 2016 рік. «новина розгорнуто...»


27 Серпня 2015 — Розпочато навчання в системі профспілкової освіти Чернігівської обласної організації

20 серпня вперше у новому 2015-2016 навчальному році проходив семінар голів районних та міських організацій. Спочатку в приміщенні НМЦ профспілок відбулося засідання президії комітету обласної організації Профспілки за участі голів районних та міських організацій Профспілки. На порядок денний президії було винесено питання «Про колективні дії на захист соціально-економічних прав та інтересів працівників». «новина розгорнуто...»


26 Серпня 2015 — В Центрі відбувся семінар з питань оздоровлення населення

26 серпня в Навчально-методичному центрі профспілок відбувся семінар "Як жити без болю і медикаментів", на якому усі бажаючі змогли ознайомитися з цікавою та корисною методикою лікування без медикаментів таких хвороб, як: остеохондроз, сколіоз, міжхребетні грижі, коксартроз, артрит, артроз та інші. «новина розгорнуто...»


18 Серпня 2015 — Білоруська Вільна профспілка металістів навчається організації активних дій

15-16 серпня відбувся третій семінар для членських організацій ВПМ в рамках «Школи профспілкового органайзера», яка стартувала ще у травні місяці. Навчання для білоруських профспілковців було максимально насичено практичною роботою. Учасники тренували навички переконання, публічних виступів, організації та проведення масових заходів, використання медіаресурсів. Семінар закінчився імпровізованою акцією протесту в приміщенні навчального центру профспілок, яку підготував організаційний комітет. «новина розгорнуто...»


Наступна сторінка Попередня сторінка