Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


18 Травня 2019 — Чернігів знову єднає Україну через профспілкове навчання

Починаючи з 14 травня і протягом декількох днів гостями Навчально-методичного центру були представники Запорізького краю. Цього разу на семінар до Чернігова приїхали лідери структурних ланок Запорізької обласної організації Профспілки працівників державних установ України. «новина розгорнуто...»


15 Травня 2019 — Back to school - Назад до школи!

14 травня на базі однієї з київських загальноосвітніх шкіл відбувся семінар для лідерів первинних організацій освітянської профспілки Дарницького району столиці. «новина розгорнуто...»


10 Травня 2019 — Компетентність профлідера в економічних питаннях — вимога часу

6-8 травня Чернігів знову приймав представницький захід всеукраїнського рівня. На базі Навчально-методичного центру профспілок продовжується реалізація освітнього проекту Колегіум Атомпрофспілки. Цього разу робота “кипіла” навколо питання економічного аналізу діяльності підприємства при укладенні колективного договору. «новина розгорнуто...»


07 Травня 2019 — Профспілкові тренінги по-чернігівськи знову на Слобожанщині

Молодіжна рада Об'єднання профспілок Харківської області — одна з реально діючих подібних структур в України. Приємно, що в питанні підвищення кваліфікації профспілкова молодь Харківщини віддає перевагу тренерським напрацюванням Навчально-методичного центру профспілок з Чернігова. «новина розгорнуто...»


03 Травня 2019 — «Безпечне та здорове майбутнє праці»: тема засідання круглого столу в Чернігові

Дискусія відбулася 3 травня в Навчально-методичному центрі (НМЦ) профспілок за ініціативи соціальних партнерів та в рамках реалізації плану заходів з підготовки та проведення у Чернігівській області році Дня охорони праці — 2019. «новина розгорнуто...»


Наступна сторінка