Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


12 Квiтня 2021 — Профспілка «Нової Пошти» і працює по-новому

10 квітня відбувся вебінар для лідерів структурних ланок Всеукраїнської професійної спілки працівників (ВПСП) ТОВ «Нова пошта». Як можна зрозуміти з назву заходу («Розвиток правових, управлінських та діджитал компетенцій профспілкового лідера»), розглядався доволі широкий спектр питань діяльності Організації. «новина розгорнуто...»


09 Квiтня 2021 — Про безпеку праці — в дистанційному режимі

8 квітня в Чернігівському НМЦ профспілок фінішувало навчання з питань охорони праці для керівників та відповідальних посадових осіб. Слухачі пройшли лекційний онлайн курс, у відповідності до вимог “Типового положення”, за участю кваліфікованих викладачів. «новина розгорнуто...»


24 Березня 2021 — Звіти і вибори "військової" профспілки приймав Чернігівський НМЦ

19 березня 2021 року в Чернігові відбулася VII звітно-виборна конференція територіального комітету №5 Профспілки працівників Збройних Сил України. Участь у роботі конференції взяв Голова Профспілки Валерій Добровольський. На початку заходу делегати хвилиною мовчання вшанували пам’ять багаторічного голови Теркому №5 Леоніда Дудченка, який помер цього року. «новина розгорнуто...»


13 Березня 2021 — Новий ракурс міжнародної співпраці профспілок: Україна-Вірменія

13 березня під егідою Центру Солідарності (координаторка проєктів в Україні — Тетяна Солодовник) відбулася онлайн зустріч на тему «Система профспілкових цінностей. Історія та перспективи профспілкового руху». Учасники вебінару — активісти профспілкових організації Республіки Вірменія, а ось тренер — український, представник чернігівського НМЦ профспілок — Віталій Копиш. «новина розгорнуто...»


25 Лютого 2021 — Чернігів знову запрошує на профспілкове навчання

Карантинні обмеження позбавили нас можливості навчатися в звичному режимі, але потреба в актуальних знаннях лише зростає! Пропонуємо профспілковим організаціям з усієї України НОВІ КОМПЛЕКСНІ триденні СЕМІНАРИ: «новина розгорнуто...»


Наступна сторінка