Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


24 Червня 2015 — Федерація профспілкових організацій Чернігівської області підбиває підсумки навчального року

23 червня відбулося чергове засідання навчально-методичної ради ФПО. На заході були розглянуті питання: про підсумки навчання профспілкових кадрів і активу у 2014-2015 навчальному році та про розвиток комунікацій на основі сучасних інформаційних технологій в профспілкових організаціях. «новина розгорнуто...»


22 Червня 2015 — Розвиваємо навички органайзингу у профспілкових лідерів

Продовжується співпраця в цьому напрямку з Білоруською незалежною профспілкою (БНП). 20-21 червня 2015 р. у Чернігові проходив черговий навчальний модуль з циклу «Школа профспілкового органайзера». «новина розгорнуто...»


18 Червня 2015 — Продовжується системне навчання профспілкових лідерів

Навчальний рік закінчився, але керівники структурних ланок Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України тримають руку на пульсі усіх нагальних проблем працюючих галузі. Днями в НМЦ профспілок відбулося засідання президії обласного комітету Профспілки, основним питанням якого було «Про дотримання трудових прав членів Профспілки в закладах і установах освіти Бахмацького району в умовах економії бюджетних коштів». «новина розгорнуто...»


17 Червня 2015 — Лідери профспілкових організацій Чернігівщини провели зустріч з головою обласної ради

16 червня в приміщенні Федерації профспілкових організацій (ФПО) Чернігівської області відбулася зустріч голови Чернігівської обласної ради Миколи Звєрєва з лідерами обласних організацій галузевих профспілок. Ключові теми зустрічі — перспективи адміністративно-територіальної реформи, процес утворення громад та збереження соціальної інфраструктури. «новина розгорнуто...»


15 Червня 2015 — Запрошуємо на семінар «Місцеві контролери за використанням бюджетних коштів»

Міжнародний центр перспективних досліджень у партнерстві з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень проведе семінар на тему «Місцеві контролери за використанням бюджетних коштів». Захід відбудеться у вывторок, 23 червня 2015 року, в готелі «Профспілковий» (вул. Шевченка, 105–а, ауд. 202). Реєрація триватиме з 9.30 до 10.00. «новина розгорнуто...»


Наступна сторінка Попередня сторінка