Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


10 Червня 2021 — Ефективність профспілок напряму залежить від оперативності комунікацій

8-9 червня в приміщенні Федерація Профспілок України проходив тренінг для членів профспілкових комітетів та активістів первинних профспілкових організацій з питань правового захисту спілчан. До проведення однієї із навчальних сесій був запрошений тренер Чернігівського НМЦ Віталій Копиш. «новина розгорнуто...»


07 Червня 2021 — Перші літні дні херсонські медики присвятили профспілковому навчанню разом з тренерами Центру

На початку червня відразу два заходи проведено для представників Херсонської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров'я України. Паралельно відбувалися семінари: для голів структурних ланок та для бухгалтерів профспілкових організацій. Обидві навчальні програми містили низку питань, пов'язаних, як з професійним, так і з особистісним розвитком учасників. «новина розгорнуто...»


05 Червня 2021 — Чернігів знову приймає всеукраїнський семінар профспілкових “інформаційників”

2-4 червня 2021 року на базі Підприємства “Навчально-методичний центр” Федерації профспілкових організацій Чернігівської області відбувся тренінг для фахівців з інформаційно-комунікаційної роботи профспілок усіх рівнів. Символічно, що захід проводився в переддень професійного свята “медійників” — Дня журналіста. «новина розгорнуто...»


29 Травня 2021 — "Атомний" семінар: навчаємо, гуртуємо, розвиваємо

Наприкінці травня в Одеській області відбувся виїзний семінар для членів профспілкового комітету ППО працівників дирекції ДП НАЕК "Енергоатом" (в.о. голови - Ганна Заєць). Навчання було направлено на розвиток компетенцій профлідерів, які пов'язані відразу з трьома сферами діяльності. «новина розгорнуто...»


24 Травня 2021 — АНОНС: підготовка та розвиток профспілкових тренерів

10-13 червня в м. Одеса відбудеться ІІІ літній табір для профспілкових тренерів та модераторів «Trade union Trainer camp»! Запрошуємо практикуючих профспілкових викладачів, а також тих, хто ДУЖЕ хоче такими стати. «новина розгорнуто...»


Наступна сторінка