Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


26 Липня 2019 — Прилуки приєдналися до реалізації проекту з медіаграмотності

Профспілки області вже другий місяць залучені до реалізації міні-проекту “Молодь Чернігівщини обирає медіаграмотне майбутнє”. 25-26 липня в м. Прилуки відбувся черговий захід — семінар-тренінг з основ медіаграмотності. Навчальна група, в основному, складалася з працівників закладів освіти районного центру. «новина розгорнуто...»


17 Липня 2019 — Їдемо до Чернігова по враження та по знання!

Чернігів — це водночас, історична перлина України, а також одне з міст, яке динамічно розвиває свою інфраструктуру та стає по-європейські затишним. Чернігівський Навчально-методичний центр (НМЦ) профспілок — провідний заклад системи профспілкової освіти України. «новина розгорнуто...»


14 Липня 2019 — Літній табір МАП-2019. Вже можна казати про нову профспілкову традицію?

Цьогорічний, вже третій Чернігівський літній табір «Молодість. Активність. Профспілка» багато в чому був особливим. Вперше кількість учасників була на стільки великою (32 особи з 13 галузевих профспілок). Вперше захід вийшов за формат регіонального та охопив Донецьку, Луганську, Запорізьку області та місто Київ. Були і нові тренери, і нові тематики навчання, і нові завдання та виклики для учасників. «новина розгорнуто...»


05 Липня 2019 — Профспілки Чернігівщини в тренді впровадження принципів медіаграмотності

В сучасну епоху тотальної, всепроникної і суперечливої інформації можна впевнено стверджувати: медіаграмотність стосується кожного! Не залишається осторонь цієї теми і профспілкова молодь Чернігівщини. «новина розгорнуто...»


25 Червня 2019 — Профспілкова молодіжка сфери держустанов Чернігівщини не збавляє обертів діяльності

Нещодавно відбулося засідання Молодіжної ради Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ України. В роботі ради взяли участь голова обласної організації Профспілки Марія Бойправ та заступник голови — Володимир Сидоренко. «новина розгорнуто...»


Наступна сторінка