Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


25 Лютого 2021 — Чернігів знову запрошує на профспілкове навчання

Карантинні обмеження позбавили нас можливості навчатися в звичному режимі, але потреба в актуальних знаннях лише зростає! Пропонуємо профспілковим організаціям з усієї України НОВІ КОМПЛЕКСНІ триденні СЕМІНАРИ: «новина розгорнуто...»


23 Лютого 2021 — Освітній проєкт Колегіум Атомпрофспілки продовжує своє життя

18-20 лютого Чернігівський навчально-методичний центр приймав групу активістів, відповідальних за інформаційну роботу членських організацій Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України. Захід розпочався із традиційних привітань від Павла Пруднікова — заступника голови Атомпрофспілки, який є натхненником освітнього проєкту та господарки заходу, директорки НМЦ — Тетяни Осадчої. «новина розгорнуто...»


18 Лютого 2021 — Атомпрофспілка розвиває компетенції своїх бухгалтерів

15-17 лютого гостями чернігівського Центру знову стали відповідальні за профспілкові фінанси. Цього разу для участі в актуальному семінарі завітали друзі з Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України. Бухгалтери первинних профспілкових організацій навчалися за програмою “Звітність неприбуткових організацій, неприбуткові організації з огляду змін в податковому кодексі України”. «новина розгорнуто...»


15 Лютого 2021 — Бухгалтери Укрелектропрофспілки отримали необхідні для оформлення звітності знання

11 – 13 лютого 2021 року в Чернігові, на базі Навчально-методичного центру профспілок відбувся семінар для головних бухгалтерів та скарбників членських організацій Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України. Тема цього вкрай важливого заходу — «Підготовка і подання річної звітності за 2020 рік». «новина розгорнуто...»


08 Лютого 2021 — Чернігівські бухгалтери розібралися з проблемними питаннями подачі податкової звітності

8 лютого в Навчально-методичному центрі відбувся семінар для бухгалтерів профспілкових організацій різних рівнів. Проведення заходу було викликано змінами в законодавстві, якими були сформовані нові вимоги до ведення обліку та подачі звітів. «новина розгорнуто...»


Наступна сторінка