Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


25 Липня 2021 — Удосконалюємо інформаційні ресурси профспілки через навчання

22-24 липня Чернігів приймав черговий захід освітнього проекту для профспілкової молоді «Колегіум Атомпрофспілки», який цього разу пройшов під гаслом «Молодь – теперішнє атомної галузі». Перед учасниками була поставлена конкретна задача – допомогти в процесі майбутнього редизайну та змістовного оновлення сайту Організації. «новина розгорнуто...»


19 Липня 2021 — “Молодіжка” профспілки держустанов навчається та розпочинає новий етап своєї діяльності

16-18 липня в м. Києві за підтримки Центру Солідарності та ГО “Трудові Ініціативи” відбувся семінар «Доброчесність та транспарентність як цінності профспілки». Учасники — найактивніша молодь Профспілки працівників державних установ України (ППДУУ). «новина розгорнуто...»


16 Липня 2021 — Нові профспілкові ініціативи на півдні України

Протягом 14-16 липня в м. Ізмаїл Одеської області відбулася інформаційна зустріч-семінар для членів Профспілки робітників морського транспорту України (ПРМТУ). Учасники заходу — працівники підприємств і установ Дунайського регіону, а його назва: «Проактивний лідер XXI століття». «новина розгорнуто...»


12 Липня 2021 — Навчальний проєкт охопив молодь освітянської Профспілки

12 липня 2021 року у Києві відбулося розширене засідання Ради осіб, які працюють та навчаються Профспілки працівників освіти і науки України. Захід об'єднав понад 40 учасників з усієї України, серед них — як студентська молодь, так і молоді педагоги та викладачі. В рамках заходу проведено семінар-тренінг за проєктом “Драйвери оновлення профспілкових організацій в умовах змін: фактор молоді”. «новина розгорнуто...»


10 Липня 2021 — Нові часи потребують нових методів та підходів до профспілкової роботи

9 липня в м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області розпочався другий семінар-тренінг проєкту “Драйвери оновлення профспілкових організацій в умовах змін: фактор молоді”. Дана ініціатива реалізується ГО “Інститут громадянської освіти та праці” (ГО “ІГОП”), Підприємством "НМЦ" профспілок (м. Чернігів) за підтримки фонду “Солідарність через кордони” Данської профспілки 3F. «новина розгорнуто...»


Наступна сторінка