Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


29 Грудня 2018 — Шановні друзі, партнери, колеги!

Від імені колективу підприємства “Навчально-методичний центр” Федерації профспілкових організацій Чернігівської області та від себе особисто щиро вітаю вас з Новим 2019 роком і Різдвом Христовим! «новина розгорнуто...»


27 Грудня 2018 — В січні наступного року в Чернігові збереться профспілкова молодь з усієї України

17-20 січня 2019 року в Чернігові відбудеться вже традиційна Зимова школа для профспілкової молоді Федерації профспілок України. Тема заходу - “Розвиток компетенцій молодих профспілкових лідерів та базові цінності профспілки”. «новина розгорнуто...»


22 Грудня 2018 — Вінничина. Освіта. Мотивація.

21 грудня тренери Чернігівського Навчально-методичного центру профспілок Володимир Ковальчук та Віталій Копиш познайомилися з потужною командою Вінницької обласної організації Профспілка працівників освіти і науки України. «новина розгорнуто...»


18 Грудня 2018 — Навчання з думкою про перспективу галузі культури та її працівників

Днями в Навчально-методичному центрі пройшов семінар для профактиву Чернігівської обласної організації Профспілки працівників культури України. Захід був присвячений переважно аналізу проблем та завдань організації, які озвучив її лідер Іван Буренко. «новина розгорнуто...»


17 Грудня 2018 — Дійсність вимагає підвищення компетентності профспілкових лідерів

Кажуть, що в сучасному світі знання розростаються по експоненті. З такою ж швидкістю застарівають наші особисті запаси інформації. Інакше кажучи, щоб просто залишатися на місці, треба бігти все швидше. 13 грудня лідери структурних ланок Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України працювали саме над оновленням своїх професійних знань. «новина розгорнуто...»


Попередня сторінка