Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


13 Листопада 2018 — Фінальна цього року група страхових експертів з охорони праці закінчила навчання в Чернігові

З травня по листопад Чернігівський Навчально-методичний центр профспілок майже кожного місяця приймав на навчання представників Фонду соціального страхування (ФСС) України. За цей період більше 300 страхових експертів з усіх областей держави успішно пройшли перевірку знань та отримали відповідне посвідчення. «новина розгорнуто...»


10 Листопада 2018 — Енергетична профспілка поєднує молодість і досвід

Профспілка працівників енергетики та електротехнічної промисловості України вже не вперше обирає Чернігівський НМЦ базою для проведення своїх семінарів. Але захід, що проходив 7-9 листопада, був дещо особливим. «новина розгорнуто...»


08 Листопада 2018 — В Чернігові “приземлились” авіабухгалтери

Відповідальна професія профспілкового бухгалтера вимагає особливого ставлення до навчання. Думають так і в Профспілці авіапрацівників України, організувавши 6-7 листопада навчання бухгалтерів структурних ланок в Чернігові. «новина розгорнуто...»


06 Листопада 2018 — Молодь в білоруських профспілках: аналізуємо, розуміємо, залучаємо

Вільна профспілка металістів — це невелика, але бойовита організація з Білорусі, яка є членом Глобальної спілки IndustiAll та вже декілька років співпрацює з Чернігівським НМЦ. 3-4 листопада партнери провели семінар з питань залучення до Профспілки молодих активістів. «новина розгорнуто...»


03 Листопада 2018 — Пізнаємо Луганщину профспілкову

Співпраця Профспілка працівників охорони здоров'я Луганської області та Чернігівського НМЦ профспілок була започаткована ще 2016 року після відновлення організації в Сєвєродонецьку. І ось, за два роки - нова зустріч. 1-2 листопада тренери з Чернігова Володимир Ковальчук та Віталій Копиш провели семінар для лідерів та бухгалтерів структурних ланок. «новина розгорнуто...»


Попередня сторінка