Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


05 Серпня 2018 — Нове навчання з органайзингу для білоруських профспілок

4-5 серпня в Чернігові відбувся семінар "Нові методи та практики профспілкової діяльності (аспекти органайзингу)" для представників Вільної профспілки металістів (Республіка Білорусь). Знову до НМЦ профспілок завітали сміливі, порядні та ідейні профспілковці, які продовжують відстоювати права свої членів в надскладних умовах. «новина розгорнуто...»


16 Липня 2018 — Фонд соціального страхування продовжує співпрацю з Чернігівським Центром

Ось уже декілька місяців Навчально-методичний центр профспілок є базою для проведення навчання страхових експертів з охорони праці робочих органів виконавчої дирекції ФСС України. Цього разу, з 9 по 13 липня на базі Центру пройшли курс навчання, перевірку знань та отримають відповідне посвідчення 37 слухачів з різних куточків країни. «новина розгорнуто...»


14 Липня 2018 — Профлідери з Подільського краю відвідали Чернігівщину

12-14 липня НМЦ профспілок знову став місцем проведення семінару Профспілки працівників державних установ України. Цього разу до Чернігова завітали лідери Хмельницької обласної ланки Профспілки на чолі з керівником організації Надією Лисик. «новина розгорнуто...»


07 Липня 2018 — В Центрі навчаються представники соціальних партнерів профспілок в сфері охорони праці

З 2 по 6 липня на базі Навчально-методичного центру профспілок закінчилося чергове навчання з питань охорони праці страхових експертів з охорони праці робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України. 39 слухачів з різних куточків країни пройшли курс навчання, перевірку знань та отримали відповідне посвідчення. «новина розгорнуто...»


06 Липня 2018 — Чернігівська профспілкова «молодіжка» розширює контакти з громадськими організаціями

5 липня в приміщенні Навчально-методичного центру відбулося розширене засідання виконавчого комітету Молодіжної ради Федерації профспілкових організацій (ФПО) Чернігівської області. «новина розгорнуто...»


Наступна сторінка Попередня сторінка