Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


23 Червня 2018 — Чернігів приймає спілчан з Харківщини

21 червня в Навчальному центрі розпочався семінар для лідерів структурних ланок Харківської обласної організації Профспілки працівників державних установ України. Протягом навчання профспілковці зможуть отримати корисні знання, обмінятися досвідом роботи з чернігівськими колегами та ознайомитися з культурними пам'ятками древньої Чернігівщини. «новина розгорнуто...»


22 Червня 2018 — “Профспілкові геологи” також проводять свої заходи в Чернігові

20-21 червня до Чернігівського НМЦ завітали лідери Профспілки працівників геології, геодезії та картографії України, в т.ч. керівник організації — Іван Бакулей. Протягом двох днів було проведено пленум Центрального комітету Профспілки, а також навчання. «новина розгорнуто...»


19 Червня 2018 — З Ічнянщини до обласного центру - на профспілкове навчання

19 червня на базі Чернігівського НМЦ профспілок було проведено навчальний семінар з головами первинних профспілкових організацій аграрної галузі Ічнянського району. На початку заходу до учасників звернувся голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників АПК України Володимир Ворох. Керівник обласної ланки Профспілки окреслив поточну ситуацію в профспілковому русі області та в аграрному секторі загалом. «новина розгорнуто...»


18 Червня 2018 — Вчимося відповідати на інформаційні виклики опонентів

16-17 червня Чернігів вкотре із задоволенням приймав на навчання представників Білоруської незалежної профспілки. Цього разу тема семінару була сформульована наступним чином: «Ефективна робота профспілки в умовах інформаційної війни проти організації». «новина розгорнуто...»


15 Червня 2018 — Чернігівський НМЦ продовжує масове всеукраїнське навчання страхових експертів

15 червня на базі Навчально-методичного центру профспілок закінчилося вже друге цього року навчання з питань охорони праці страхових експертів з охорони праці робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України. У підсумку, 35 осіб успішно пройшли перевірку знань та отримали відповідне посвідчення. «новина розгорнуто...»


Попередня сторінка