Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


13 Травня 2018 — В фокусі семінару Атомпрофспілки — медійна сфера

11-12 травня 2018 року Чернігівський НМЦ профспілок став майданчиком для навчання членів комісій з інформаційної політики Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України. «новина розгорнуто...»


10 Травня 2018 — Чергове навчання з питань охорони праці завершено

Майже 20 керівників та відповідальних посадових осіб підприємств, установ, організацій успішно пройшли перевірку знань. Чотириденні курси проходили у відповідності до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою. По закінченню навчання слухачі отримають посвідчення встановленого зразка. «новина розгорнуто...»


03 Травня 2018 — З півдня на північ - по знання

В останні дні квітня в Чернігівському НМЦ перебували керівники структурних ланок Херсонської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. Для слухачів було проведено семінар «Інструменти підвищення ефективності роботи профспілкового лідера в сучасних умовах». «новина розгорнуто...»


28 Квiтня 2018 — Атомпрофспілка поновлює навчання на базі Чернігівського НМЦ

26-28 квітня голови первинних організацій Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України провели інтенсивне навчання в Чернігові. Семінар складався з великого правового блоку, адже володіння цими знаннями - основа, на якій будується робота профлідера. Викладач Центру Володимир Ковальчук зробив огляд трудового законодавства, що впливає на діяльність профспілкових організацій, розповів про новації правового поля 2017-2018 років, а також докладно розкрив тему "Фінансова робота в первинній профспілковій організації". «новина розгорнуто...»


20 Квiтня 2018 — Працівники Навчально-методичного центру взяли участь в екологічній акції

Чернігівський НМЦ профспілок вкотре підтримав ініціативу проведення загальноміського суботника. 20 квітня члени колективу прибрали та облагородили територію навколо будівлі, висадили нові дерева та квіти. Учасники навчальних заходів вже незабаром зможуть насолодитися оновленою весняною атмосферою профспілкового Центру. «новина розгорнуто...»


Наступна сторінка Попередня сторінка