Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


10 Квiтня 2018 — Профспілки Чернігівщини налагоджують співпрацю з білоруськими колегами

На початку квітня до Чернігова завітали керівники Білоруської профспілки працівників торгівлі. Метою візиту стало підписання угоди про співпрацю з Федерацією профспілкових організацій (ФПО) Чернігівської області та Навчально-методичним центром (НМЦ) профспілок. «новина розгорнуто...»


06 Квiтня 2018 — Навчання студентського профактиву – це інвестиція в майбутнє Профспілки

На початку квітня в НМЦ профспілок відбувся семінар голів профкомів та профспілкового активу первинних профспілкових організацій студентів. Захід відкрила Тетяна Матвеєва – голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. «новина розгорнуто...»


02 Квiтня 2018 — Профспілка державних службовців — одна з найактивніших в навчанні своїх лідерів на Чернігівщини

30 березня на базі Навчально-методичного центру профспілок пройшла семінар-нарада для голів та скарбників первинних Чернігівської обласної організацій Профспілки працівників державних установ України. «новина розгорнуто...»


30 Березня 2018 — Обласний осередок профспілки аграріїв провів засідання виборних органів та навчання профлідерів

В рамках даного заходу голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників АПК Володимир Ворох прозвітував перед членами Президії та обласного комітету про роботу організації за 2017 рік. На порядок денний засідання Президії виносились питання про статистичний звіт обласної організації, про підсумки роботи з питань охорони праці, про виконання основних показників профбюджету, виконання кошторису обкому та проекти бюджету й кошторису на 2018 рік. «новина розгорнуто...»


29 Березня 2018 — Центр розвиває напрямок навчання з питань охорони праці

Протягом чотирьох днів продовжувалося чергове навчання на курсах з питань охорони праці в НМЦ профспілок. Фінальним акордом для 20 керівників та відповідальних посадових осіб стала перевірка знань, яка пройшла 29 березня. «новина розгорнуто...»


Попередня сторінка