Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Про нас:
Про підприємство
Історія підприємства
Відзнаки

ДО НАС - ЗА НОВИМИ ЗНАННЯМИ, КОРИСНИМИ НАВИЧКАМИ, ЦІКАВИМ ДОСВІДОМ!

Як налагодити ефективну систему профспілкового органайзінгу, як правильно застосувати норми трудового права, як правильно скласти та виконати профспілковий бюджет, як поставити сучасні медіа-технології (інтернет, соцмережі тощо) на службу профспілці, що порадити працівникам, які думають над оформленням іпотеки, чи депозиту — відповіді на ці питання вже є, їх лише треба вміти знайти.
Будь-яке вміння можна розвивати — саме це ми для вас і робимо! Ми — це Навчально-методичний центр (НМЦ) Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

ЧОМУ МИ?

По-перше, вже понад 25 років ми розвиваємо систему навчання профспілкових кадрів і активу, нам добре відомі нагальні проблеми життєдіяльності, як первинних профспілкових організацій, так і інших організаційних профспілкових ланок - районних, обласних та центральних.
По-друге, нас знають і поважають не тільки у всій Україні. Підтвердження тому — групи слухачів профспілкового навчання з інших країн (у т.ч. - Білорусі, Росії, Азербайджану тощо).
По-третє, високий рівень професійоналізму персоналу НМЦ неодноразово підтверджений дипломами Федерації профспілок України за зайняте І місце у номінації “Кращий навчальний заклад профспілок”.
Ну і нарешті — наші ціни Вас просто здивують. Так, Чернігів — це місто з фантастичною історією, чудовою архітектурою, приемними людьми та низькими цінами!

НАШІ ПРОДУКТИ

З повним переліком наших навчальних продуктів Ви зможете ознайомитись на веб-сайті у розділі “Навчання”
За Вашим бажанням програму будь-якого тренінгу може бути змінено та складено саме для Вас

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашими постійними замовниками є центральні комітети галезувих профспілок України, обласні профспілкові об'єднання з різних регіонів України Крім того, свої тренінги, семінари, круглі столи, фахові дискусії у нас проводять: Корпус Миру, ОБСЄ, Інститут транформації суспільства, об’єднання профспілок Данії “3F”, Міжнародна профспілка IUF, Творчий центр “ТЦК”, Програма сприяння Парламенту та інші.

ЗРОБІТЬ ПЕРШИЙ КРОК

Зверніться до працівників нашого навчального відділу т. +380 63 647-78-17, 0 462 95-51-63; office@nmc.cn.ua та замовте бажану для Вас тематику навчання. Крім того, Ви можете поєднати навчання з цікавими та пізнавальним екскурсіями по місту і області. Приємних Вам вражень! Чекаємо на Вас!