Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Про нас:
Про підприємство
Історія підприємства
Відзнаки

ДО НАС - ЗА НОВИМИ ЗНАННЯМИ, КОРИСНИМИ НАВИЧКАМИ, ЦІКАВИМ ДОСВІДОМ!

Як налагодити ефективну систему профспілкового органайзінгу, як правильно застосувати норми трудового права, як правильно скласти та виконати профспілковий бюджет, як поставити сучасні медіа-технології (інтернет, соцмережі тощо) на службу профспілці, що порадити працівникам, які думають над оформленням іпотеки, чи депозиту — відповіді на ці питання вже є, їх лише треба вміти знайти.
Будь-яке вміння можна розвивати — саме це ми для вас і робимо! Ми — це Навчально-методичний центр (НМЦ) Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

ЧОМУ МИ?

По-перше, вже понад 30 років ми розвиваємо систему навчання профспілкових кадрів і активу, нам добре відомі нагальні проблеми життєдіяльності, як первинних профспілкових організацій, так і інших організаційних профспілкових ланок - районних, обласних та центральних.
По-друге, нас знають і поважають не тільки у всій Україні. Підтвердження тому — групи слухачів профспілкового навчання з інших країн (у т.ч. - Білорусі, Азербайджану тощо).
По-третє, високий рівень професійоналізму персоналу НМЦ неодноразово підтверджений дипломами Федерації профспілок України за зайняте І місце у номінації “Кращий навчальний заклад профспілок”.
Ну і нарешті — наші ціни Вас просто здивують. Так, Чернігів — це місто з фантастичною історією, чудовою архітектурою, приемними людьми та низькими цінами!

НАШІ ПРОДУКТИ

З повним переліком наших навчальних продуктів Ви зможете ознайомитись на веб-сайті у розділі “Навчання”
За Вашим бажанням програму будь-якого тренінгу може бути змінено та складено саме для Вас

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашими постійними замовниками є центральні комітети галузевих профспілок України, обласні профспілкові об'єднання з різних регіонів України.
Крім того, свої тренінги, семінари, круглі столи у нас проводять: Міжнародна організація праці, Корпус Миру, ОБСЄ, Академія української преси, Спілка Української молоді, Глобальні профспілкові об’єднання IndustriALL та IUF.

ЗРОБІТЬ ПЕРШИЙ КРОК

Зверніться до працівників нашого навчального відділу т. +380 63 647-78-17, 0 462 3-34-52; office@nmc.cn.ua та замовте бажану для Вас тематику навчання. Крім того, Ви можете поєднати навчання з цікавими та пізнавальним екскурсіями по місту і області. Приємних Вам вражень! Чекаємо на Вас!