Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 

Вебінари з профспілкової тематики.


Партнери:Новини:


26 Серпня 2016 — Протягом двох днів в Центрі навчалися жінки-підприємниці

25-26 серпня на базі Центру освіти дорослих "Перспектива" НМЦ профспілок проходив семінар для підприєниць малого бізнесу. Учасників привітала та запросила до роботи Ірина Дорожкіна - президент Ліги ділових і професійних жінок. Саме ж навчання розпочалося з розгляду питання пошуку джерел та можливостей для отримання фінансової підтримки на початковому етапі ведення бізнесу. «новина розгорнуто...»


08 Серпня 2016 — Медійникам Чернігівщини розповіли все про децентралізацію в області

Днями з медійниками області було проведено тренінг «Журналіст як учасник реформи децентралізації: чому важливо про це писати?». Захід проводився на базі Центру освіти дорослих "Перспектива" НМЦ профспілок Громадською організацією «Асоціація регіональних ЗМІ» в рамках проекту «Чому важливо писати про децентралізацію — місія журналіста у реформі». «новина розгорнуто...»


04 Серпня 2016 — Актуальна дискусія: перспективи фінансування медичних закладів

Реалії фінансування закладів охорони здоров’я в місті Чернігові обговорювали представники управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради, медичних закладів та громадських організацій на круглому столі. Захід відбувся 4 серпня 2016 року на базі Центру освіти дорослих "Перспектива". «новина розгорнуто...»


11 Липня 2016 — Навчально-методичний центр став майданчиком для пошуку шляхів модернізації жіночих структур білоруських профспілок

9-10 липня Чернігівський навчальний центр профспілок вперше приймав представників жіночої мережі Білоруського конгресу демократичних профспілок. Більше 30 учасниць з чотирьох незалежних профспілок: БНП, СПМ, СПБ, РЕП працювали над питанням модернізації своїх структур. «новина розгорнуто...»


08 Липня 2016 — Орговики та інформаційники Профспілки працівників охорони здоров'я України в Чернігові

4-8 липня в Чернігівському НМЦ було проведено великий семінар для відповідальних за організаційну та інформаційну роботу. Навчалися спеціалісти обласних організацій Профспілки працівників охорони здоров'я України. Слухачі з усіх куточків держави опрацювали дуже широкий спект питань, адже, як відомо, орговики - це універсальні своєрідні "солдати" профспілок. «новина розгорнуто...»


Попередня сторінка